Villa Sorelle

Belangrijkste voorzieningen

  • 100 m²
  • 3 slaapkamers
  • 2 badkamers
  • 6 gasten
  • 3 bedden

Locatie

    Deze 100 m² Villa Sorelle Protaras bevindt zich binnen 5 minuten wandelafstand van het Sunrise-strand en is van alle gemakken voorzien, zoals Wi-Fi en gratis privéparkeerplaatsen. Deze 3-slaapkamer villa ligt binnen een paar straten van Vijgenboombaai en beschikt over een terras met uitzicht op de zee.

    Gasten het Beeldenpark van Agia Napa op een afstand van 4 km vinden en het centrum van Protaras binnen 10 minuten te voet bereiken. De Profitis Elias-kerk is binnen een korte wandeling van 14 minuten van Villa Sorelle gelegen, en Protara - Vrisi Beach busstation is op loopafstand van 5 minuten ervandaan. Andere toeristische attracties in de omgeving zijn onder andere Yianna Marie Beach, gelegen op 150 meter ervandaan.

    De villa biedt tuinzichten. Tot de badkamerfaciliteiten behoren ook een inloopdouche, een apart toilet en een wastafel. Een haardroger en badlakens zijn inbegrepen om uw comfort te verhogen.

    Gasten die in de gesitueerde in Protaras Villa Sorelle verblijven, hebben toegang tot een complete keuken met een waterkoker, een koelkast en een oven. Yianna Marie Restaurant met Mediterrane gerechten bevindt zich in de buurt van de|deze) strand accommodatie.

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 15:00 tot 15:30
    Uitchecken: van 10:00 tot 11:00
    Licentienummer0004754
    • Kinderen en extra bedden
    • Er zijn geen extra bedden in de kamer.
    • Er zijn geen ledikanten in de kamer.

    Kameropties bij Villa Sorelle Protaras

    De villa biedt tuinzichten. Tot de badkamerfaciliteiten behoren ook een inloopdouche, een apart toilet en een wastafel. Een haardroger en badlakens zijn inbegrepen om uw comfort te verhogen.

    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Villa met Uitzicht op het Strand

    Grootte: 100 m²

    Type bed: 2 enkele bedden

    Meer informatie +

    Locatie bij Villa Sorelle Protaras

    Bezienswaardigheden
    Geweldige restaurants
    Vervoer
    Plekken in de buurt bekijken

    Plekken in de buurt

    Luchthavens (1)

    Larnaca Luchthaven
    66.9 km

    Bezienswaardigheden (9)

    Sunrise-strand
    350 m
    XS Watersports
    950 m
    Kaplica Proroka Eliasza
    950 m
    Profitis Elias-kerk
    950 m
    Agios Elias
    950 m
    Small hidden beach
    1.1 km
    Church of Saint Charalambos
    1.2 km
    Speedball Zorbing
    1.2 km
    Anastasia Aquamania Waterpark
    1.4 km

    Gastbeoordelingen van Villa Sorelle Protaras

    Hier vindt u geverifieerde beoordelingen die onze gebruikers op deze website hebben verlaten

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.

    Review is niet verzonden.

    Gelieve opnieuw te proberen.

    Veelgestelde vragen

    • Wat zijn de beroemde bezienswaardigheden in de buurt van strand Villa Sorelle?
      Bezoekers kunnen gemakkelijk Yianna Marie Beach bereiken, gelegen maar 150 meter afstand van strand Villa Sorelle, of andere nabijgelegen bezienswaardigheden verkennen zoals het Sunrise-strand, gelegen op 5 minuten lopen ervandaan.
    • Is er een keuken beschikbaar in Villa Sorelle?
      Ja, een complete keuken, samen met een waterkoker, een koelkast en een oven, is beschikbaar in Villa Sorelle.
    • Welke bekende bezienswaardigheden liggen er in de buurt van strand Villa Sorelle?
      Gasten van strand Villa Sorelle kunnen onder andere het Beeldenpark van Agia Napa (4 km), Vijgenboombaai 1) en de Profitis Elias-kerk 1,1) verkennen.
    Bedankt voor de aanmelding
    Valuta
    • USD US dollar
    • EUR Euro
    • GBP Pond sterling
    • AUD Australische dollar
    • CAD Canadese dollar
    • BRL Braziliaanse real
    • CNY Chinese yuan
    • CZK Tsjechische kroon
    • DKK Deense kroon
    • HKD Hongkongse dollar
    • ILS Israëlische sjekel
    • JPY Japanse yen
    • MYR Maleisische ringgit
    • NZD Nieuw-Zeelandse dollar
    • NOK Noorse kroon
    • PLN Poolse złoty
    • RON Roemeense leu
    • RUB Russische roebel
    • SAR Saoedi-Arabische riyal
    • SGD Singaporese dollar
    • ZAR Zuid-Afrikaanse rand
    • KRW Zuid-Koreaanse won
    • SEK Zweedse kroon
    • CHF Zwitserse frank
    • TRY Turkse lira
    • UAH Oekraïense grivnya
    • ARS Argentina, Peso
    • THB Thaise baht
    Taal kiezen
    Bekijk de beste beschikbare tarieven
    Voer de gewenste reisdatums in om prijzen te bekijken
    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Villa Sorelle Protaras